Menu بستن
Select language
دانلود کاتالوگ

ثبت برند بدر

شرکت صنایع غذایی هوفرد (سهامی خاص)، تولیدکننده محصولات غذائی با برند بدر، در سال ۱۳۴۹ با تولید مربای هویج، مربای بالنگ و پس از آن آبلیمو فعالیت خود را در زمینی به مساحت 1000 متر مربع و سالنی به مساحت 360 متر مربع واقع در شهرستان شهریار آغاز نمود.

1349

شروع تولید خیارشور و ترشی

با توجه به استقبال و اعتماد خریداران از محصولات بدر و در راستای پاسخگویی به نیاز بازار، تولید خیارشور و ترشی به تولیدات شرکت اضافه گردید.

1362

توسعه کارخانه قدیم

جهت افزایش ظرفیت انبارش محصولات، فضای کارخانه با خرید زمین های اطراف به 2000 متر توسعه یافت.

1365

شیشه جدید اختصاصی

تولید محصولات با شیشه اختصاصی بدر در سال 1370 موجب ایجاد تحولی شگرف در بسته بندی محصولات گردید. طرح شیشه مذکور توسط بنیان گزار صنایع غذایی بدر در سال 1365 از نمایشگاه اینترپک آلمان به ایران آورده شد.

1370

شروع صادرات

بدر با تکیه بر کیفیت محصولات تولیدی توانست بین رقبای خارجی و صادرکنندگان مواد غذایی سهم عمده ای در صادرات به کشورهایی نظیر آمریکا، استرالیا، کانادا و سایر کشورهای اروپایی و آسیایی را به خود اختصاص دهد.

1373

توسعه تاسیسات کارخانه قدیم

خرید تجهیزات تمام استیل براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا و همچنین خرید دیگ های بخار جهت افزایش ظرفیت تولید از مهمترین اقدامات این دوره است.

1381

تاسیس شرکت پخش

تاسیس دفتر پخش با حضور فعالانه و اثرگذار پرسنل فروش و پخش در سطح تهران و شهرستانها باعث ایجاد هم افزایی در توسعه فعالیتهای فروش سازمانی، زنجیره ای و هورکا گردید. فرایندهای مرتبط با فروش به کمک سامانه نرم افزاری تا حد بسیار زیادی مکانیزه شد.

1388

خرید زمین کارخانه جدید و شروع عملیات ساخت

در سال 1389 زمینی به مساحت 2 هکتار در شهرک صنعتی نصیرآباد با هدف تاسیس کارخانه ای مدرن با زیربنای 15000 مترمربع خریداری شد.

1389

بهره برداری از کارخانه جدید

شرکت هوفرد سال 1394 در پی ایجاد تغییرات در تکنولوژی با تأسیس کارخانه ای مدرن در شهرستان رباط کریم (شهرک صنعتی نصیر آباد) گام در مرحله جدیدی از فعالیت های خود به صورت جدّی تر نهاد و با جذب نیروهایی متخصص و توانمند تلاش نمود نقش بسزایی در صنعت غذایی کشور ایفا نماید.

1394

بهبود سیستم ها و روش ها

این مجموعه در سال 1395 با بهره گیری از تجربه تیم مشاوره مجرب و همچنین همت و پشتکار مدیران و کارشناسان، در حوزه سیستم گذاری و استقرار نظام جامع مدیریت استراتژیک توانست گامهای مهم و اثرگذاری بردارد. بازآرایی ساختار سازمانی در قالب ایجاد واحدهایی نظیر تحقیق و توسعه، مهندسی صنایع، سیستم و استراتژی و انفورماتیک در کارخانه و واحدهای بازاریابی، برنامه ریزی فروش، توزیع، صادرات و ایجاد تغییر در بخش بندی واحدهای فروش (تهران، کرج، شهرستان، زنجیره ای و هورکا) و در نهایت مهندسی مجدد فرایندهای سازمان از جمله این تغییرات می باشند.

1395

تولید بهره وری شده با سیستم جدید

بدر با ارائه محصولات جدید و متنوع نظیر ترشی اسپانیایی، موهامارا، سالسا و… موفق به خلق مزه های جدید و رنگین کمانی از طعم های ناب گردید و این مهم جدای از تغییر ذائقه مشتریانِ خوش ذوق و طعم شناس با استقبال گسترده و چشم گیر مشتریان مواجه گردید. در این بین زحمات و تلاش های بی وقفه تیم تحقیق و توسعه سازمان و سایر دپارتمان ها در پیشرفت کسب شده حائز اهمیت بوده و جزء یکی از نقاط مثبت سازمان می باشد.

1396

شروع طرح توسعه انبار مرکزی

در سال 1399 به واسطه تحقق طرح های توسعه محصول، فروش و پخش، توسعه انبار مرکزی و سردخانه مجهز در مجاورت کارخانه آغاز گردید.

1399

بسته بندی جدید

در سال 1400 با هدف ایجاد تمایز در بازار، محصولات در بسته بندی جدید به نمایش گذاشته شد تا همچون گذشته، بدر پیشرو در طراحی متفاوت بسته بندی در ایران باشد. محصولات از نیمه دوم سال با چهره ای جدید متاثر از تغییر لوگو، شیشه، درب و لیبل با طراحی یکنواخت به بازار روانه گردیدند.

1400

اتمام پروژه توسعه انبار مرکزی

سال 1401 ساخت انبار مرکزی در 5 طبقه با مساحت 10000 مترمربع و سردخانه به ظرفیت 1000 تن به اتمام رسید و مورد بهره برداری قرار گرفت.

1401

اعضا

محمد اسماعیل کاویان

رئیس هیات مدیره

علیرضا کاویان

مدیر عامل

کامبیز کاویان

معاونت صادرات

امیرکاویان

مدیر عامل شرکت پیشرو فرآیند بدر

استانداردها

لیبل های گذشته بدر

بدر از دیر باز یکی از پیشگامان طراحی شیشه و لیبل در صنعت غذایی کشور بوده است و همواره تلاش کرده علاوه بر ارائه محصول با کیفیت، در ارائه محصول در بسته بندی متمایز و خاص در رتبه نخست باشد. چاپ لیبل رب گوجه فرنگی بر روی کاغذ اولین تجربه طراحی لیبل شرکت بدر است.

لیبل های گذشته بدر

لیبل های گذشته بدر

لیبل های گذشته بدر

لیبل های گذشته بدر

لیبل های گذشته بدر

تغییرات لوگو از گذشته تا به امروز

لوگوی هر برند در ایجاد ارتباط با مخاطبان و ماندگاری برند در ذهن آنان نقش بسیار مهم ایفا می کند و لازم است نمود بصری آن القا کننده ارزش های بنیادین آن برند باشد. لوگو تایپ فارسی بدر، با در نظر گرفتن امکان قرار گرفتن در کادر، مجددا طراحی شد. این حروف در عین روانی و سادگی، به روز و خوانا شد. قرار گرفتن نقطه حرف "ب" در مرکز لوگوتایپ فارسی سبب ایجاد تقارن و تمرکز در این لوگو شده است. این نقطه کاملا هم عرض با سایر قسمت های لوگو تایپ است و با چرخش 45 درجه بیشتر نزدیک به تایپ سنتی فارسی شده و نمایانگر حس قدمت و سابقه در برند بدر می باشد. حروف بدر همه گی بر روی یک خط کرسی قرار گرفته اند تا علاوه بر ایجاد هماهنگی بیشتر با لوگوتایپ انگلیسی، با یکدیگر هم راستا بوده و در یک خط قرار گیرند. ساده شدن و به روز شدن کادر قرمز، استفاده از رنگ های تخت، گرد شدن گوشه ها، اضافه شدن برگها و کنتراست آن با رنگ قرمز شکلی چشم نواز، دوستانه و روان را در لوگو ایجاد کرده است.

تغییرات شیشه از گذشته تا به امروز

تغییرات درب از گذشته تا به امروز

محمد اسماعیل کاویان آملی (بنیان گذار)

ایشان سال 1328 در شهر آمل متولد شد. از 9 سالگی در تعطیلات تابستانه مشغول به کار می شد. تا اینکه یکی از تابستان ها به تهران آمد و در یک کارگاه شکلات سازی مشغول به کار شد. همزمان در مدرسه شبانه روزی تحصیل می کرد و در تابستان سال بعد موفق به اخذ مدرک حسابداری نوین شد که توانست در رشته خود وارد کار حسابداری و فروشندگی کارگاه شکلات سازی شود. بعد از اتمام دوره دیپلم راهی سربازی شد و در سال 50 دوباره به تهران بازگشت. در وزارتکار استخدام و حسابداری چند فروشگاه در بازار را نیز عهده دار شد. با آقای روحانی صاحب امتیاز مواد غذایی پیمان آشنا شد و کارهایی نظیر خرید موادغذایی را انجام داد .مدتی بعد تصمیم گرفت با شراکت آقای صفوی کارخانه سریر واقع در جاده قدیم کرج که 250 متر زیر بنا داشت را اجاره کند و ... رمز موفقیت: هدف گذاری، تلاش و پشتکار شبانه روزی