Menu بستن
Select language

صادرات

برند بدر، صادرات جهانی

صادرات

شرکت صنایع غذایی بدر در زمینه تولید، توزیع و فروش انواع ترشی، شور، خیارشور، زیتون، مربا، کنسروهای غیر گوشتی، شربت، آبلیمو و آبغوره با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن و پیشرفته، سیستم بسته بندی مجهز و به روز، به کارگیری کارکنان مجرب و با سابقه و تیم مدیریتی قوی و دانش بنیان توانسته سهم بسزایی در صادرات مواد غذایی به کشورهایی مختلف آسیایی و اروپایی به خود اختصاص دهد.

کیفیت

استفاده از مواد اولیه مرغوب و مهارت سازمان در تولید محصولاتی با کیفیت همواره ما را به عنوان یک سازمان شاخص در صنعت غذایی کشور مطرح کرده است. صنایع غذایی بدر برای حصول اطمینان از پایداری و بهبود مستمر کیفیت و سلامت محصولات با پیاده سازی نظام جامع مدیریت استراتژیک و مکانیزاسیون جامع در سازمان، استقرار نظام آراستگی و اجرایی مبتنی بر کار تیمی در بخش تولید، استقرار نظام شناسایی، ارزیابی و انتخاب تامین کننده گان در بخش تامین و اجرای روش های پایش و اندازه گیری استانداردها و شناسایی و ردیابی محصولات و تثبیت بهداشت در بخش کنترل کیفیت، همواره تلاش کرده است.

برند جهانی

ورود به بازارهای بین المللی در قالب یک برند برای واحدهای تولیدی که هدف اصلی شان مصرف کننده نهایی است کار بسیار سخت و نیاز به کارشناسی دقیق دارد. اخذ مجوزهای لازم و متداول در هر کشور، طراحی و بسته بندی و شناخت ذائقه مشتری و توسعه برند از الزامات ورود به این بازارها می‌باشد. صنایع غذایی بدر با اعتقاد بر پتانسیل ویژه و بالای کشور ایران در بخش کشاورزی در توسعه هر چه بیشتر صادرات محصولات تبدیلی غذایی به صورت پیوسته فعالیت می نماید.

آمریکا
آلمان
استرالیا
کانادا
سوئد
روسیه
نیوزلند
انگلیس
اتریش
ارمنستان
عراق
امارات
بحرین
کویت
قطر
همانطور که می دانید همه ی کشورهای دنیا شرایط آب و هوایی لازم و مناسب برای پرورش انواع محصولات کشاورزی و غذایی را ندارند و همین مسئله سبب شده تا به واردات این محصولات روی بیاورند. صنایع غذایی بدر با داشتن سرزمین چهارفصل و تنوع تولیدات تبدیلی کشاورزی علاوه بر تامین نیاز جامعه خود، می تواند مازاد آن را به سایر کشورها صادر نماید. حال اگر شما هم از فعالان این تجارت هستید لطفا اطلاعات خود را در فرم ذیل تکمیل نمایید.

درخواست فرم صادرات

    سوابق صادرات    درخواست صادرات